KURUMSAL
Personel Eğitimleri
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. olarak 21 Ekim  - 31 Aralık 2021 değerli üyelerimize daha iyi hizmet sunmak ve uzman spor eğitmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla;
* Sporcu Sakatlanmalarının Engellenmesi
* Omuz Sakatlıkların Vücuda Bıraktıkları Etkiler ve Tedavi Süreci 
* Temel Yaşam Desteği 
* Yaşanan Sakatlıkların Vücuda Bıraktıkları Etkiler
* Sakatlıkların Tedavi Edilmesi
* Sakatlık Sonrası Spora Geri Dönüş Süreci
* Kas ve Eklemlerin Spora Hazırlanma Süreci konularında seminerler gerçekleştirildi.
Bünyemizde bulunan yüzme eğitmenlerimize ve cankurtaranlarımıza yönelik yaptığımız seminerde, tesislerimizden hizmet alan üyelerimizin gerek can güvenliği, gerekse hizmet kalitesini yükseltmek amacı ile yüzme branşına ait güncel bilgiler, teorik ve uygulamalı olarak uzman eğitmenlerimiz tarafından paylaşıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Spor A.Ş. olarak; 19 - 20 Ekim tarihleri arasında Kadir Has Kongre Merkezi'nde 80 eğitmenimizin katılımı ile FİTNESS GELİŞİM SEMİNERİ gerçekleştirildi. İki gün boyunca devam eden seminerin ilk gününde:

Türkiye Vücut Geliştirme ve  Fitness Kıdemli Baş Antrenörü Volkan ERSÖZ eşliğinde beslenme, antrenman programı geliştirme, genel antrenman bilgisi, ergojenik ürün bilgisi ve fitness ile ilgili genel bilgiler verildi.

Seminerin ikinci gününde ise  Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Kıdemli Baş Antrenörü Seydi Ali TUNCA eşliğinde antrenman programı geliştirme, ekipmanların doğru açılarla amaca yönelik kullanımı, alternatif antrenman türlerinin yer aldığı uygulama çalışmaları yapıldı. 

Eğitimler sonrasında Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Kıdemli Baş Antrenörü Seydi Ali TUNCA'ya ve Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Kıdemli Baş Antrenörü Volkan ERSÖZ'e plaket taktim edildi.
18 Şubat - 27 Ağustos tarihleri arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bünyesinde hizmet veren, spor tesislerimizde çalışan spor eğitmenlerimizle birlikte Fuar Sağlıklı Yaşam Merkezinde fitness, stüdyo, step aerobik alanlarına yönelik güncel bilgilerin paylaşıldığı teorik ve uygulamalı olarak yaklaşık 6 aylık bir çalıştay gerçekleştirildi.