ETKİNLİKLER
Spor Turnuvaları
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. olarak il ve ilçelerimizde tüm kurum ve kuruluşları kapsayarak her dalda spor turnuvaları düzenlemekteyiz. Tam teşekküllü spor tesislerimizde ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz turnuvalarımız, vatandaşlarımız tarafından da yoğun bir ilgi ile takip edilmekte. Turnuvaya katılan ve dereceye giren spor gruplarına çeşitli hediye ve ödüller verilmektedir. Tüm Etkinliklerimizi sosyal medya adreslerimizden ve web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
22 - 30 Ağustos 2020 tarihleri arasında 16 kadın - 64 erkek sporcunun raket salladığı ve Kayseri halkının yoğun ilgi gösterdiği  turnuva sonucunda dereceye giren sporculara kupa madalya ve hediyeleri taktim edildi.
8 - 9 Ağustos tarihleri arasında Anadolu Harikalar Diyarı tenis kortlarında 16 takım 32 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen turnuva Kayseri'de yoğun ilgiyle takip edildi.
Eleme usulü ile yapılan turnuva sonunda dereceye giren sporculara kupa, madalya ve hediyeleri taktim edildi.
7 - 15 Temmuz tarihleri arasında Anadolu Harikalar Diyarı tenis kortlarında, gerçekleştirilen turnuvaya farklı yaş gruplarından 64 erkek - 16 kadın sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen turnuva sonucunda dereceye giren sporculara Spor A.Ş. Genel Müdürü Av. İbrahim SOMTAŞ tarafından kupa, madalya ve hediyeleri taktim edildi.
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesinin kuruluşunun 150. yıl dönümü vesilesi ile Anadolu Harikalar Diyarı tenis kortlarında, 80'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Erciyes Cup 2019'da sporcular kıyasıya mücadele etti.

Turnuva sonucunda dereceye giren sporculara  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ  ödüllerini taktim etti.